in

Partizan sa igračem više ispustio pobedu u Gornjem Milanovcu

Gosti su prvi došli do vođstva, a gol za ekipu Aleksandra Stanojevića postigao je Filip Stevanović 45 sekundi po početku drugog poluvremena.

Domaćin je od 61. minuta igrao sa igračem manje, zbog crvenog kartona kapitena Miloša Vranjanina, ali 20 minuta kasnije Metalac došao do izjednačenja, kada je strelac bio Filip Antonijević.

Crno-beli trenutno imaju 22 bodova i nalaze se drugom mestu na tabeli, a Metalac je 12. sa 13 osvojenih bodova.

Nakon reprezentativne pauze Partizan će u 11. kolu, 17.oktobra, dočekati Crvenu zvezdu u Humskoj.

U nastavku 10. kola Superlige fudbaleri Novog Pazara nadigrali su Vojvodinu sa ubedljivih 3:1 uz het trik mladog napadača Luke Markovića. Spartak je nadigrao Čukarički sa 3:2, a Voždovac je na gostovanju Mačvi slavio pobedu sa 2:0.

Stanojević: Razočaravajući rezultat za nas

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević bio je razočaran posle remija njegovog tima sa Metalcem.

Metalac i Partizan odigrali su 1:1 u Gornjem Milanovcu u 10. kolu Superlige.

“Razočaravajući rezultat za nas. Imali smo vođstvo, morali smo ranije da završimo utakmicu. Nismo dovoljno kvalitetno ušli u prvom poluvremenu. Metalac igra dobra fudbal, stvorili su jednu situaciju i postigli gol”, rekao je Stanojević na konferenciji za medije posle meča.

Stanojević je rekao da su  Sadik i Suma zamenjeni na poluvremenu, zato što nije bio zadovoljan njihovim odnosom prema igri.