in

UŽIVO (Olimpijske igre 11. dan): Ivana bez medalje, kajakaši bez finala, Nemeš ispao u prvom kolu

Atletski dan završiće Armin Sinančević (12.15) i Asmir Kolašinac (13.40) u kvalifikacijama u bacanju kugle.

05.18 – Ivana Španović bez medalje na Olimpijskim igrama!

Nažalost, najbolja srpska atletičarka Ivana Španović nije uspela da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju i takmičenje je završila na četvrtoj poziciji.

05.13 – Rvanje: Mate Nemeš zaustavljen u osmini finala

Srpski rvač Mate Nemeš završio je učešće na Olimpijskim igrama porazom u osmini finala u kategoriji do 67 kilograma.

05.05 – Rukometaši Francuske lako do polufinala

Rukometaši Francuske prvi su polufinalisti Olimpijskih igara u Tokiju, pošto su u četvrfinalu pobedili Bahrein sa ubedljivih 42:28 (21:14).

05.00 – Španovićeva u petoj seriji skočila 6,63, trenutno je četvrta

Ivana Španović je u petoj seriji skočila 6,63 i ostala na četvrtom mestu.

04.57 – Odbojkaši Rusije u polufinalu

Muška odbojkaška reprezentacija Ruskog olimpijskog komiteta plasirala se u polufinale Igara u Tokiju.

04.55 – Košarkaši Slovenije razbili Nemačku

Košarkaši Slovenije prvi su polufinalisti olimpijskog košarkaškog turnira u Tokiju.

04.50 – U četvrtoj seriji Ivana je prestupila

Primetno je nervozna, ali ostaju još dva skoka da pokuša da dođe do medalje.

04.35 – Ivana na četvrtom mestu

Treća serija donela je Ivanin skok od 6,84m. Trenutno je četvrta.

04.17 – Ivana na trećem mestu sa 6,91m

U drugoj seriji je njen skok iznosio 6,91 metara, ali je i dalje na trećem mestu.

04.03 – Ivana u prvoj seriji skočila 6.71

Predstavljene su takmičarke u finalu skoka udalj, a naša Ivana Španović izašla je na stadion sa širokim osmehom na licu.

03.36 – Marija Vučenović verovatno ne ide u finale

Bila je slabija od svog ličnog i ovogodišnjeg rekorda koji iznosi 62,25 m. U Tokiju je njen najbolji hitac bio 58,93 metara što nije bilo dovoljno za plasman u finale.

03.28 – Milica Novaković i Bojan Zdelar bez finala

Srpska kajakašica Milica Novaković i kajakaš Bojan Zdelar nisu uspeli da uđu u A finala.